Hakkımızda

Hakkımızda

“Nefes aldıran fikirler”

Dünya değişiyor ve bu değişim ancak bir parçası olduğunuz zaman nefes aldırtıyor. ‘Fikir’ dediğimiz şey tam da bu değişim akışının içerisinde kendinizi bulduğunuz ve nefes aldığınız noktayı ifade ediyor. Biz, hem hatalarımızı hem de başarılarımızı biriktirdiğimiz deneyimlerimizle, size nefes aldıran fikirlere değer katıyor, gelişimin bir parçası olmanızı sağlıyoruz.

Oksijen Danışmanlık olarak fikirlerinizi önemsiyor ve girişiminizin bir değere dönüşmesini sağlayacak detaylar üzerinde titizlikle çalıştığımız danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Oksijen Danışmanlık
Oksijen Danışmanlık

Biz Kimiz ?

Oksijen Danışmanlık; proje, teşvik, girişimcilik ve sınai mülkiyet yönetimi alanlarında toplamda 25 yıllık tecrübeye sahip olan Özgür Kirik ve Serkan Uzmen’in, kurumsal hayattaki konfor alanlarının dışına çıkarak, 2019 yılında İzmir’de kurdukları yenilikçi bir danışmanlık firmasıdır.

Oksijen Danışmanlık olarak kuruluş amacımız; kurumsal hayatta başarı elde ederek veya hata yaparak edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, sürekli gelişme ve büyüme hedefinde olan girişimci, firma veya kurumlara aktararak, toplumsal gelişime katkı sunmaktır.

Oksijen Danışmanlık

Felsefemiz; Sizin için fayda yaratmaya yönelik olarak, pratik, hedef odaklı ve özenle hazırlanan özgün projeler üretmek olarak tanımlanabilir.

Hedefimiz; danışanlarımızın ihtiyaç ve taleplerine uygun olan yüksek kaliteli, etkili ve sürdürülebilir projeler geliştirmektir. Zamanınızı, potansiyelinizi ve bütçenizi en iyi şekilde kullanarak stratejik uyum sağlayacak, ihtiyacınıza uygun doğru projeler geliştirmek için titizlikle çalışıyoruz.

Oksijen Danışmanlık olarak, gerçek iş potansiyelinizden yararlanmanıza, sürdürülebilir büyüme ivmesi kazanmanıza, iş ortamınıza ve hedeflerinize göre uygulanabilir yenilikçi iş modelleri oluşturmanıza yardımcı olmaktayız.
Oksijen Danışmanlık